Support

Om du behöver support, kontakta först din nationella supporter som du hittar i tabellen nedan. Denna person kanske har mer erfarenhet av lokala frågor än jag någonsin får. Om det finns en knapp för mer information, titta först på den här nationella supportsidan.

Naturligtvis kan du fråga mig direkt.

 

Sverige Per-Olof Byström oehelp.se@outlook.com Mer
Australien Tim McIntyre fionatim.mcintyre@gmail.com
Brasilien Fabio Inácio Da Cruz Weis fabio_aman@yahoo.com.br
Bulgarien Dimo Cholakov dimo_cholakov@abv.bg Mer
Danmark Mogens Jørgensen mogens@sportident.dk Mer
Finnland Jouni Laaksonen jouni.laaksonen@olfellows.fi Mer
Frankrike Bruno Maes bruno@sportident.fr Mer
Kanada Barry McCashin
Eric Teutsch
barry_mccashin@shaw.ca
erict@o-store.ca
Mer
Kroatien Alen Tadijanic barry.orienteering@gmail.com
Polen Przemek Patejko kontakt@zazu.com.pl
Schweiz Fabian Eisenbart eis@gmx.net Mer
Serbien-Montenegro Igor Valjevic muad_dib@eunet.yu
Spanien Niclas Gil Nieminen
Jorge Garcia
niclasgil@gmail.com
sportident@fedo.org
Mer
Storbritannien Mike Farrington
David Rosen
mike@farrington.me.uk
dandmrosen@btopenworld.com
Mer
Tjeckien Petr Jirousek petr_jirousek@centrum.cz Mer
Turkiet Alen Gavar
Berkay Kılıçoğlu
alen@gavar.net
berkay@epa.com.tr
Tyskland Stephan Krämer kontakt@sportsoftware.de
Ungern Balazs Kovacs balazs.kovacs@answare.hu
USA Valerie Meyer
Evan Custer
vmeyer9086@aol.com
evancuster@comcast.net
Mer
Österrike Thomas Täuber rangliste@oefol.at